x

3 tarafındaki fermuar sayesinde çıkarılıp yıkanabilen kılıfı terlemeyi emen pamuklu örme veya havlu kumaştan üretilir.

Dizaynı NASA tarafından yapılan milyonlarca açık hücreden oluşan özel visco süngerden oluşur. Bunun yanında 5 farklı bölgeli Paket Yay sistemi ile vücudunuzun her bölgesine ayrı ayrı destek sağlar. Visco sünger ve paket yay sistemlerinin kombinasyonu ile başka hiçbir sistemde bulunmayan tam ortopedik özelliğine kavuşur. 

Paket yay sistemi, siz farkında olmadan vücudunuzun her bölgesine farklı destek sağlar. Yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi koyu mavi ile belirtilen bölgeler gece boyunca basıncın en fazla hissedildiği bölgelerdir. Paket yay teknolojisi sayesinde ise bu bölgelere daha fazla destek sağlanır ve omurganızın doğal şeklini koruması sağlanır. Bu sayede, sabah uyandığınızda, vücudunuzun belirli bölgelerinde oluşan gereksiz ağrılardan kurtulmuş olursunuz. 

 


Omurgamızın korunması gereken doğal hali yandaki şekilde görülmektedir. Gün içerisinde gerek yapmış olduğumuz iş dolayısıyla, gerek bilgisayar karşısında geçirdiğimiz saatlerin etkisiyle omurgamız bu doğal şeklini koruyamamaktadır. Bir de buna yaklaşık 8 saatlik uykumuzda oluşan gereksiz kasılmaların eklenmesiyle, omurgamızda oluşan tedavisi zor ağrılar meydana gelmektedir. Paket yay ve visco sünger birleşimi, bu tedavisi zor ağrıların ilerlemeye başlamadan önlenmesinde yardımcı olur ve size sağlıklı bir yaşam sağlar.


Ürün İçeriği:

5 cm Visco Sünger (60 DNS)
Paket Yay (5 Bölgeli)
3 cm Sünger (22 DNS)
Örme Kılıf veya Havlu Kılıf(Fermuarlı)

Yatak Yüksekliği: 25cm (±1cm)


Rulolanmış halde kargolanmaktadır.

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak ile ilgili değerli müşterilerimizin yorumlarından bazıları:

HaTToRi: Yatağı cumartesi günü teslim aldım, önceden kullandığım klasik yaylı yatak ile bu yatak arasında dağlar kadar fark var. Konfor ve kalite en üst seviyede. Uyku kalitem yükseldi bunu farkedebiliyorum, benim çok hoşuma gitti. Hediyesi olan yastıklarda çok rahat. Bu ilani görmeseydim bir arkadaşımın 2000 TL vererek aldığı yine visco olan yatakdan alacaktım. İlgisi ve alakası için Mehmet ASLAN Bey'e teşekkür ediyorum, Allah muvaffak etsin.

kerim_bayramoglu: Arkadaşlar ben de Mehmet Bey'den Viscoplus yatak aldım. yatak hediyesi olan yastığı ile beraber mükemmel bir uyku konforu sunuyor, sırt ve bel ağrılarım %85 oranında azaldı diyebilirim (yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve tam alışamama rağmen sabahları dinlenmiş olarak uyanıyorum) En güzel yanı sırt üstü yatmayı seven biriyim önceki yatağımda çok fazla dönüp dururdum bu yatakta rahat olduğumdan hareket etme gereği duymuyorum bile. ünlü markaların visco yatakları 10 üstünden 10 alırsa bu yatak 10 üstünden 9,5 alır diyebilirm Önerilir...

darkingfb: yatağım geçen hafta geldi, 2 de yastık hediyesi ile..rahat bir yatak,çok memnun kaldık.tekrar teşekkürler. tek kötü yanı alışınca başka yatakta yatamıyorsunuz  :D

coppermine: 160x200 viscoplus yatağım ulaştı, Mehmet Bey'e ilgisinden ötürü tekrar teşekkürler. Başlangıçta visco katmanı az diye düşünmüştüm ancak kullandıkça yeterli geldiğini anlıyorum. Paket yay sistemi de gayet rahat, sabahları yataktan çıkasım gelmiyor pek. Ancak visco yastıkların ufaklığından bende hoşnut kalmadım. Keşke biraz daha büyük olsalardı. Ama sonuçta hediye ve nankörlük de etmeyeyim. son olarak, ben rahatlığı ve konforundan dolayı tavsiye ederim.

mfelat: Dün itibariyle yatağımı aldım, yatak beklediğimden iyi çıktı diyebilirim, özellikle yaylı yatakla karşılaştırıldığında gece ile gündüz kadar farklılar. Anlatıldığı gibi oldukça rahat, yıllardır neden böyle bir yatak kullanmadığım için hayflandım diyebilirim, ayrıca hediye yastıklar içinde teşekkürler..

savaskorkut: Ben 2002 senesinden beri internetten alışveriş yapıyorum. Bu güne kadarki en iyi tecrübemi bu satıcı ile yaşadım. Müşteri memnuniyetini o kadar üst planda tutuyorlar ki, başka hiçbir satıcının yapamayacağı şeyler yapabiliyorlar. 

laztopak: Oldukça ilgili bir satıcı satış öncesinde de satış sonrasında da destekleri mükemmel diyebilirim. Ürün istediğim şekilde elime ulaştı ve memnun kalacağıma eminim 

mfelat: İlgili dürüst bir satıcı, hızlı kargo, teşekkürler.. 

axeleon: Yatakla ilgili yorumlarım; Bu fiyata nasıl bir yatak diye merak ediyordum. Emsalleri 1000 liradan fazla... Bazı sebeplerden dolayı yatağın hızlı bir şekilde yetişmesi lazımdı. Dediğim gün kargoya verildi. Yatak ilk geldiği zaman havalandırmayı unutmayın. 1-2 gün havalandıktan sonra tam mis gibi bir yatak oluyor. İlk gün yatağın içinden çıkmak istemedim. Normalde yatağın içinde deli danalar gibi dönen ben yattığım şekilde kalktım. Uyuması çok keyifli :)) Bel fıtığı olan annem kullandı yatağı çok memnun kaldı. Yumuşak diye tedirgin olmuştum ama çok memnun kaldı. Boşuna yıllardır yaylı yataklarda heba etmişiz belimizi. Keşke daha önce alsaydım bu yatağı. Yatağını değiştirmeyi düşünen olursa tereddüt etmeden alın. Bu konforu sizde yaşayın. :))

heache: Yatak Cumartesi elime ulaştı. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor. Başlarda şüpheli yaklaşmıştım ben de, ama gözümle görüp denedim gerçekten kaliteli bür ürün. Sabaha ağrısız bir sırt ve dinlenmiş bir vücut ile uyandım. Yattığınızda şöyle hafifçe bir gömülüyosunuz yatağa, sonra bakmışsınız hain çalar saat sizi ayırmaya çalışıyor :) İlgisi ve güvenilirliği için ayrıca teşekkür ediyorum Mehmet Bey'e. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.

mculhaci: 120 x 200 visco yatak aldım . Çok memnunum...

SzolnoK: Ben de 1 aydır Mehmet Bey'den aldığım ViscoPlus yatağı kullanıyorum. Daha erken yorum yapmak istemedim bir süre geçsin istedim. Şu an yatağımdan son derece memnunum. Fiyatına oranla resmen bedava :)

mora1: S.A. Ürün siparişten bir gün sonra, hızlı ve güzel paketlenmiş şekilde elime ulaştı. İlk izlenimlerim, eski yaylı sistem yataklara göre kat kat kaliteli ve konforlu. Deneme amaçlı uzandığımda, çok rahat ve sağlıklı olduğunu belli ediyor. Kullandıkça olumlu-olumsuz deneyimlerimi paylaşırım. Hızlı kargo,iyi paketleme ve ilgisi için Mehmet Bey'e teşekkür ederim.

SERDAR KORU: Merhaba Mehmet Bey, Siparişim dün elime ulaştı.Açıkçası kargoyu bukadar hızlı beklemiyordum.Yatak için düşünceme gelirsek bir gece yattım, ilk izlenimlerim,önceki yatağım yaylı yataktı.İkisini mukayese edersek: 1-Klasik yaylı ortapedik yataktaki yay sesi yok. 2-Partnerinizin hareketi esnasındaki yatağın sallanması yok. 3-ViscoPlus modeliniz orta sert vucudu kavrıyor,özellikle visco yastıkla konforda bütünlük sağlıyor. 4-ViscoPlus model yatağa yattığımda yatağın yaylı ortopediğe göre;kendimi dolu dolu,daha yüksekte,daha kaliteli, konforlu, bir yerde yattığımı hissettim. 5-İlgili satıcı, hızlı kargo. İleriki zamanlarda daha objektif değerlendireceğim. Bu süreçte Mehmet Bey'e ilgisinden ve hediye yastıklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. 

künefeci: 2 günlük kullanımın ardından gerçekten de yatak farklılığını hissettirdi. Her sabah kronik olan bel ve sırt ağrılarım azaldı diyebilirim. Yatağı kullandıkça da memnuniyetim artacağa benziyor. Her şey için Mehmet Bey ve kardeşine teşekkürlerimi sunarım...

Ağırlık (Kg)
0
Garanti Bilgisi
İki (2) yıl garantilidir ve Kargibi güvencesi altındadır.
Vitrin Ürünleri
RoyalFlex Visco Yatak
3.340,74 TL
3.340,74 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.